RSS Dom na predaj Bratislava - Nové Mesto  ALFA REAL, realitná agentúra s.r.o. Rodinný dům na prodej Bratislava - Nové Mesto  ALFA REAL, realitná agentúra s.r.o. Family house na sale Bratislava - Nové Mesto  ALFA REAL, realitná agentúra s.r.o. Einfamilienhaus na verkauf (angebot) Bratislava - Nové Mesto  ALFA REAL, realitná agentúra s.r.o. Családi ház na eladás Bratislava - Nové Mesto  ALFA REAL, realitná agentúra s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Domy, vily, chalupy na predaj Bratislava - Nové Mesto nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Domy, vily, chalupy na predaj Bratislava - Nové Mesto. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Predaj rod. dom, BA-Koliba, 2x 4izb. byt, 260m2, garáž

Rodinný dom, Predaj, Bratislava - Nové Mesto - Koliba
Ponúkame na PREDAJ rodinný dom, Bratislava Koliba, samostatne stojaci v uličnej zástavbe, postavený v r. 1997, s pozemkom 371m2. Dom je trojpodlažný, nepodpivničený, 2poschodový a osadený do mierneho terénu. Pôdorys má štvorcový a strechu má sedlovú. Pozostáva s prízemia, 1poschodia a 2poschodia + povalový priestor na uskladňovanie. Na prízemí sa nachádza dvojgaráž, kotolňa, pivnice, sklad,...
Predaj Rodinný dom 260 m2 Bratislava - Nové Mesto Detail
Predošlá 1 Ďalšia
   
 

INFOLINKA

+421 911 532 122

+421 2 5263 4087

 
 alfareal@alfareal.sk 
   
   
 Poslať ponuku 
   
   
  
   
  
   
 

Prečo predaj cez RK:

 
   
   
 Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!