RSS Obchodné priestory na predaj Bratislava - Nové Mesto  ALFA REAL, realitná agentúra s.r.o. Obchodní prostory na prodej Bratislava - Nové Mesto  ALFA REAL, realitná agentúra s.r.o. Business premises na sale Bratislava - Nové Mesto  ALFA REAL, realitná agentúra s.r.o. Geschäftsräume na verkauf (angebot) Bratislava - Nové Mesto  ALFA REAL, realitná agentúra s.r.o. Üzleti helyiségek na eladás Bratislava - Nové Mesto  ALFA REAL, realitná agentúra s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Komerčné priestory na predaj Bratislava - Nové Mesto nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Komerčné priestory na predaj Bratislava - Nové Mesto. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Odstúpenie zabehnutej predajne v OC Polus Bratislava

Obchodné priestory, Predaj, Bratislava - Nové Mesto - Vajnorská
Ponúkame na odstúpenie zabehnutú predajňu v obľúbenom obchodnom centre Polus Bratislava, na Vajnorskej ul., obchodný priestor cca 50m2, 1 poschodie, kompletná rekonštrukcia, funkčná zabehnutá prevádzka s dámskym oblečením, súčasťou je kompletné vybavenie priestoru (infraštruktúra, osvetlenie, policové zostavy, nábytok a ďalšie). Výborná poloha a návštevnosť. Cena nájmu vrátane DPH a E: 2980,...
Predaj Obchodné priestory 50 m2 Bratislava - Nové Mesto Detail 10 000,00 EUR (301 260,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia
   
 

INFOLINKA

+421 911 532 122

+421 2 5263 4087

 
 alfareal@alfareal.sk 
   
 Poslať ponuku 
   
   
  
   
  
   
 

Prečo predaj cez RK:

 
   
   
 Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!