RSS Kancelárie na prenájom Bratislava - Staré Mesto  ALFA REAL, realitná agentúra s.r.o. Kanceláře, administrativní prostory na pronájem Bratislava - Staré Mesto  ALFA REAL, realitná agentúra s.r.o. Administrative premises na lease Bratislava - Staré Mesto  ALFA REAL, realitná agentúra s.r.o. Büros, verwaltungsräume na vermietung (angebot) Bratislava - Staré Mesto  ALFA REAL, realitná agentúra s.r.o. Irodák, adminisztrációs helységek na bérlet Bratislava - Staré Mesto  ALFA REAL, realitná agentúra s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Komerčné priestory na prenájom Bratislava - Staré Mesto nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Komerčné priestory na prenájom Bratislava - Staré Mesto. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Prenájom kancelárske priestory od 30m2, BA-Centrum, Námestie slobody

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Bratislava - Staré Mesto - Námestie slobody
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v Bratislave-Námestie slobody pri tech. knižnici, v samostatnom murovanom objekte na 4 a/alebo 5poschodí, s výmerou od 30m2 (2 kancelárie) do 50m2 (3 kancelárie) a príslušenstve. Počet kancelárii aj miestností do prenájmu je možné modifikovať. Priestory majú obvykle k dispozícii kuchynku, WC a sprchu. Samostatný vstup, ľahko dostupné autom aj MHD....
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 50 m2 Bratislava - Staré Mesto Detail 8,00 EUR/m2/mesiac (241,01 Sk/m2/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia
   
 

INFOLINKA

+421 911 532 122

+421 2 5263 4087

 
 alfareal@alfareal.sk 
   
   
 Poslať ponuku 
   
   
  
   
  
   
 

Prečo predaj cez RK:

 
   
   
 Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!