RSS Obchodné priestory na prenájom Bratislava - Staré Mesto  ALFA REAL, realitná agentúra s.r.o. Obchodní prostory na pronájem Bratislava - Staré Mesto  ALFA REAL, realitná agentúra s.r.o. Business premises na lease Bratislava - Staré Mesto  ALFA REAL, realitná agentúra s.r.o. Geschäftsräume na vermietung (angebot) Bratislava - Staré Mesto  ALFA REAL, realitná agentúra s.r.o. Üzleti helyiségek na bérlet Bratislava - Staré Mesto  ALFA REAL, realitná agentúra s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Komerčné priestory na prenájom Bratislava - Staré Mesto nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Komerčné priestory na prenájom Bratislava - Staré Mesto. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Prenájom obchodné priestory, Mariánska ul., BA1 - Centrum

Obchodné priestory, Prenájom, Bratislava - Staré Mesto - Mariánska - Mariánska ul.
Ponúkame na PRENÁJOM atraktívny obchodný priestor v centre Bratislavy na Mariánskej ul. Priestor má plochu 87m2, 2x výklad priamo do ulice, priamy vstup z ulice. Pozostáva z veľkopriestoru, samostatne odčlenenej kancelárie, a tech . zázemia (WC, sklad). Priestor má samostatné prípojky a tiež vlastné vykurovanie cez plyn. kotol. Lokalita je nadpriemerne frekventovaná čo predpokladá vysokú...
Prenájom Obchodné priestory 87 m2 Bratislava - Staré Mesto Detail 1 400,00 EUR/mesiac (42 176,40 Sk/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia
   
 

INFOLINKA

+421 911 532 122

+421 2 5263 4087

 
 alfareal@alfareal.sk 
   
   
 Poslať ponuku 
   
   
  
   
  
   
 

Prečo predaj cez RK:

 
   
   
 Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!